משלוחים והחזרות

משלוח עד הבית

המשלוח יגיע אליך עד הבית באמצעות שליח תוך 7 ימי עסקים והינו ללא עלות. אנו מכינים את הפריטים בעבודת יד מוקפדת ביותר לפני הגעתו אליך. צריכה את הפריט מוקדם יותר? אנא אל תהססי לפנות אלינו בנייד-  0524545420  או במייל salesdwj@gmail.com 

הערות – ייתכנו עיכובים בהגעת השליח במידה ומדובר ביישובים מרחוקים: אילת, יישובי הערבה, יישובים מעבר לקו הירוק ורמת הגולן. אנו מתחייבים לספק את המשלוח עד 8 ימי עסקים במקומות המוזכרים לעיל. 

איסוף עצמי

לאחר שקיבלת מאיתנו הודעה במייל/טלפון כי החבילה מוכנה, ניתן לתאם הגעה לסטודיו שלנו ברחוב החי"ל 20, רמת גן. 

החלפת פריט

במידה והרכישה נעשתה באתר, ניתן להחליף ללא בעיה. יש לשלוח את הפריט אלינו בתוך 10 ימים מיום קבלת הפריט ובתנאי שלא נעשה בו שימוש\אין בו נזק והוא מוחזר באריזתו המקורית כולל הקופסא. תקבלי מאיתנו קרדיט לאתר בסכום מלא.

ניתן להחליף את הפריט באמצעות שליח עד הבית בעלות של 20 ש"ח.

ניתן לשלוח את החבילה באמצעות דואר רשום לסטודיו בכתובת: החי"ל 20/1, רמת גן, 5266520 או לתאם הגעה מראש. לאחר שקיבלנו את הפריט, אנו נעדכן אותך כי הוא התקבל ותוכלי להחליף את הפריט ולקבל תמורתו זיכוי כספי לשימוש באתר (קופון) ובו שווי הקרדיט יהיה שווה לסכום ששולם במלואו

החזר כספי

ניתן לקבל החזר כספי עם החזרת המוצר אלינו תוך 10 ימים מיום קבלת הפריט. נזכה אותך על הסכום בניכוי של 5% משווי הרכישה ונחזיר לך אותו דרך אמצעי התשלום שהשתמשת בו.

יש לוודא שלא נעשה כל שימוש בפריט שהוחזר ושלא נפל בו שום פגם/נזק.

ניתן לשלוח לכתובת משרדי החברה בשירות דואר ישראל בתשלום, או לתאם הגעה לסטודיו מראש. לא יינתן זיכוי או החזר כספי על דמי משלוח.

בכל מקרה יש ליצור קשר ולהודיע על כוונת החזרת הפריט.

 החזר כספי יעובד תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט בניכוי של 5% משווי הפריטים שנרכשו, אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. הוא יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקה שבוצעה בתשלומים תזוכה במספר תשלומים תואם, ועסקה שחויבה בתשלום בודד תזוכה בתשלום אחד). 

לפני שליחת הפריט

יש להודיע לנו על כוונתך להחזרת הפריט והאם את מעוניינת בהחלפה או בהחזר כספי. ניתן ליצור קשר במייל salesdwj@gmai.com או בטלפון 0524545420 הסטודיו ממקום ברחוב הח"יל 20 ברמת גן וניתן להחזיר את הפריט בתיאום מראש.